Namų pridavimas

Lietuvių English Russian  
#8 600 20022  Linkmenų g. 6-2, Vilnius

Paslaugos

Visų statinio dokumentų sutvarkymas ir registravimas už prieinamą kainą. Teisinės konsultacijos visais statybos klausimais.
 
Statybos užbaigimas - Namų pridavimas valstybinei komisijai
Statybos užbaigimo organizavimas, deklaracija apie statybos užbaigimą. Gyvenamųjų namų, namų, esančių sodų sklypuose, pridavimas. Jūsų gyvenamasis namas tampa 100% baigtumo su visais tą patvirtinančiais dokumentais bei aktais.
 
 
Neregistruotų statinių įteisinimas
Paslaugą sudaro pastato projekto parengimas ir suderinimas su visomis tikrinančiomis institucijomis, techninių sąlygų išėmimas, inžinerinių tinklų suprojektavimas, statybą leidžiančio dokumento gavimas ir objekto statybos užbaigimo procedūros atlikimas.
 
 
Statinių kadastriniai matavimai (inventorizacija)
Kvalifikaciją turinčių matininkų veiksmai, kuriais nustatomi ir užfiksuojami Nekilnojamojo daikto kadastrinių matavimų byloje pagrindiniai parametrai (plotai, tūriai, aukščiai, medžiagos ir t.t.), taip pat baigtumas, vidutinės vertės. Atlikus statinių kadastrinius matavimus sudaroma Nekilnojamojo daikto kadastrinių matavimų byla.
 
 
Pastatų projektavimas
Projekto suderinimas, statybos leidimo gavimas, statybos leidimo perrašymas ir statybos leidimo galiojimo pratęsimas.
 
 
Patalpų paskirties keitimas
Galimybė pakeisti patalpų paskirtį, suderinant paskirties keitimo projektą ar gaunant pritarimą savivaldybės įgalioto atstovo.
 
 
Energinio naudingumo sertifikavimas
Atliekant darbus atsižvelgiame į kliento pageidavimus naudoti specialius matavimo prietaisus (termovizinė analizė, patalpų mikroklimato (temperatūra, santykinė drėgmė, apšviestumas) parametrų nustatymas, tiekiamo ir grįžtamo šilumnešio temperatūros kitimo dinamika), kurie pagrindžia skaičiavimų ir gautų išvadų rezultatus, o tai leidžia nešališkai ir tiksliai nustatyti tiriamo objekto būklę ir jo energijos išsaugojimo bei vartojimo efektyvumą.
Tiksli sertifikavimo kaina priklauso nuo techninių dokumentų pilnumo, architektūrinio, konstrukcinio sudėtingumo, darbų atlikimo terminų. Sertifikavimas atliekamas visoje Lietuvoje.
 
 
 
Į viršų