Namų pridavimas

Lietuvių English Russian  
#8 600 20022  Linkmenų g. 6-2, Vilnius

Neregistruotų pastatų (statinių) įteisinimas

Paslaugą sudaro pastato projekto parengimas ir suderinimas su visomis tikrinančiomis institucijomis, techninių sąlygų išėmimas, inžinerinių tinklų suprojektavimas, statybą leidžiančio dokumento gavimas ir objekto statybos užbaigimo procedūros atlikimas.

Nelegalių statinių įteisinimas turi būti atliekamas pagal visus teisės aktus, sutvarkomos visos smulkmenos, kad pastatas taptų legitimus.

Statinių įteisinimas – smulkmeniškas darbas

Pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus visi pastatai privalo būti įteisinti ir jokio skirtumo, ar jie yra baigti, ar dar nebaigti pastatyti. Registravimas vyksta nekilnojamojo turto registrų centre. Laiku nesutvarkius dokumentų statinio savininkas rizikuoja užsitraukti teisės aktuose nurodytas sankcijas, tad kuo greičiau dokumentacija bus sutvarkoma – tuo ramiau, pavyks išvengti baudų.

Visgi, svarbu suvokti ir tai, kad kiekvienais metais ir net dažniau teisės aktai kinta, tad įteisinimo darbai gali būti vis sudėtingesni ir reikalaujantys daugiau laiko. Galite to išvengti palikę juos mums, kadangi mūsų komandos specialistai su tuo susiduria kiekvieną dieną, seka naujausią info ir pasirūpina, kad pastatas būtų tinkamai, tvarkingai įregistruotas.

Greitos ir kokybiškos paslaugos

Pastatų įregistravimas reikalauja detalumo, tad geriausia bendradarbiauti su tais, kurie puikiai išmano visas smulkmenas. Juk reikia ne tik sekti teisės aktus, tačiau taip pat ir žinoti, kurios procedūros yra privalomos, kurios – rekomenduotinus, taip pat – laiko terminus bei kitus niuansus.

Pastatų įteisinimo procedūra dažniausiai trunka iki kelių mėnesių, tad su profesionalia pagalba – viskas greičiau ir paprasčiau. Atliekamos visos paslaugos, kurios garantuoja kokybę bei teisinius atitikimus.

1.      Paslaugų metu bus ne tik rengiamas statinio projektas, tačiau ir suderinamas su atitinkamomis institucijomis.

2.      Taip pat išimamos techninės projekto sąlygos.

3.      Nurodomi inžineriniai tinklai (pagal poreikius teikiamos ir projektavimo paslaugos).

4.      Sutvarkomi dokumentai, kurie skirti pastato įteisinimui. Suderinamos smulkmenos su institucijomis.

5.      Gaunami svarbiausi dokumentai, kurie leidžia statybas.

6.      Statinio užbaigimo dokumentų pildymas.

7.      Kitų darbų atlikimas.

Nelegalių statinių įteisinimas atliekamas nuo A iki Ž, tad nesukite galvos dėl smulkmenų ir palikite darbus tiems, kurie su jais susitvarkys geriausiai.

 

Parašykite mums ir mes netrukus su Jumis susisieksime.


Į viršų