Namų pridavimas

Lietuvių English Russian  
#8 600 20022  Linkmenų g. 6-2, Vilnius

Pastatų, Statinių Projektavimas

Pastatų projektavimas pagal asmeninius bei verslo poreikius suteikia galimybę gyventi, dirbti bei atlikti kitas funkcijas ergonomiškuose ir poreikius atitinkančiuose pastatuose. Mūsų tikslas, kad kiekviena smulkmena būtų įgyvendinta iki mažiausių smulkmenų pagal poreikius, žinoma, darbai atliekami našiai, kokybiškai.

Mūsų darbas – Jūsų rezultatas

Teikiame visas paslaugas, kurios reikalingos projekto įgyvendinimui nuo mažiausių smulkmenų iki baigtinio rezultato.

1.      Parengiame nesudėtingų ir neypatingų bei, pasitelkus partnerius, ypatingų pastatų projektus;

2.      Teikiame išsamias konsultacijas susijusias su projekto dokumentacijos parengimu, rūpinamės, kad klientams netektų dėl nieko sukti galvos.

3.      Ilgą darbo patirtį ir aukštą kvalifikaciją turintys specialistai išsamiai informuoja klientus apie šiuo metu galiojančius teisės aktus ir normas. Mums svarbu, kad projektas būtų teisiškai legitimus.

4.      Parenkame pačius geriausius sprendimus pastato projektui. Dirbame tiek su standartiniais, tiek vienetiniais projektais.

5.      Teikiamas ne tik gyvenamų ar komercinio, pramoninio tipo būstų projektavimas, tačiau ir inžinerinės infrastruktūros objektų projektavimo darbai: elektros, šilumos, nuotekų ir kt.

Visos svarbiausios paslaugos susijusios su nekilnojamojo turto projektavimu – vienoje vietoje!

Individualūs projektai – asmeniškas pasirinkimas

Individualių pastatų projektavimas yra laiko ir detalumo reikalaujantis darbas, kuris gali užtikrinti rezultatą, kuris ne tik atitinka, tačiau net ir pranoksta klientų poreikius. Individualūs pastatų projektai – visada geresnis pasirinkimas nei šabloniškas, seniai naudojamas projektas, kadangi kiekvienas atvejis yra individualus ir planuojant pastatus – reikia įvertinti tam tikroje vietoje statomo būsto aspektus.

Kuriant individualizuotus projektus vertinamas gruntas, lokacija, pastato energetinio naudingumo niuansai, vidinė apkrova, išorinės klimato sąlygos, žinoma, kiekvieno užsakovo individualūs poreikiai bei kiti aspektai. Kuo daugiau smulkmenų bus įvertinama, kuo glaudesnius ryšius projekto užsakovas palaikys su vykdytoju – tuo greičiau tinkamą rezultatą pavyks sukurti.

Kreipkitės į mus, jeigu Jums reikalingas pastatų projektavimas. Mūsų tikslas, kad kiekvieno kliento poreikiai būtų įgyvendinami iki pačių mažiausių smulkmenų.

 

Parašykite mums ir mes netrukus su Jumis susisieksime.


Į viršų