Namų pridavimas

Lietuvių English Russian  
#8 600 20022  Linkmenų g. 6-2, Vilnius

Pastatų ir Patalpų Paskirties Keitimas

Užsakovui pageidaujant, pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus ir normas, atliekame pastatų ar juose esančių patalpų paskirties keitimo projektus. Suteikiame visą reikalingą informaciją apie paskirties keitimo galimybes ir parenkame tinkamiausią variantą. Paslaugos atliekamos laikantis aukščiausių standartų ir nustatytų terminų.

Patalpų paskirties keitimo galimybės

Pastato paskirties keitimas dažniausiai atliekamas kai reikia keisti gyvenamosios paskirties objekto paskirtį į komercinę ir atvirkščiai. Būtina teikti paslaugas tik tose patalpose, kurios atitinka higienos normas bei kitus nustatytus reikalavimus. Žinoma, ne tik būtinas pastato pertvarkymas, tačiau ir dokumentų pakeitimas ir pateikimas. Administracinio tipo pastate galimos kelios paskirties patalpos, tačiau tokiu atveju būtinas tų patalpų dokumentų tvarkymas kaip atskirų nekilnojamojo turto subjektų. Yra ir daugiau niuansų, kuriuos geriausiai išmano nuolatos besidomintys ir dirbantys šioje sferoje.

Žinoma, patalpų paskirties keitimas galimas ir tokiu atveju, kai nereikalingas jų perkonstravimas.

Dokumentacijos tvarkymas

Paskirties keitimas kaina prasme -  kinta priklausomai nuo kiekvieno projekto individualiai, tad skatiname susisiekti, pasikonsultuoti ir įvertinę Jūsų situacija – galėsime ne tik pateikti kainoraščius, tačiau ir atsakyti į kitus iškilusius klausimus.

Kadangi dokumentacija yra sudėtinga, reikalauja nemažai laiko – geriausia darbus palikti specialistams. Jie garantuoja ne tik kokybę, tačiau ir greitį, kuris šiais laikais daugeliui yra labai svarbus.

Reikia pasirūpinti projekto rekonstravimo sąvadų dokumentais, suformuoti naujus kadastrinius objektus, žinoma, būtinas statybų leidimas ir kiti dokumentai bei veiksniai, kurie reikalauja kreiptis į vis kitas įstaigas dokumentacijos darbams atlikti.

Kiek kainuoja patalpų paskirties keitimas?

Dokumentacijos tvarkymas trunka nuo 2 iki kelių mėnesių priklausomai nuo projekto sudėtingumo, žinoma, kokio tipo paskirties objektas keičiamas bei kitų niuansų. Lygiai taip pat kinta ir kaina, kuri bent jau preliminariai gali būti pasakoma pirmos konsultacijos metu. Mes taupome Jūsų laiką, tad kalbame Jums suprantama kalba, taip pat – konkrečiai, išsakome svarbiausius punktus, kuriuos turi žinoti pastatų savininkai.

 

Parašykite mums ir mes netrukus su Jumis susisieksime.


Į viršų